Konkurs - nazwij łaziskie kino

Uwaga! Konkurs!

Nazwij łaziskie kino!

Konkurs - nazwij łaziskie kino

Wspólnie z Gazetą Łaziską oraz Urzędem Miejskim w Łaziskach Górnych ogłaszamy konkurs na nazwę dla naszego kina. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, ale dobrze, gdyby nazwa nawiązywała w jakimś stopniu do Łazisk lub do Biblioteki.

Liczymy na Waszą kreatywność!

Na Wasze pomysły czekamy do 20 lutego.

Zaproponowaną nazwę należy przesłać drogą mailową na adres redakcji gazetalaziska@mdk.laziska.pl – w temacie prosimy wpisać “Konkurs – Nazwij łaziskie kino”.
Wiadomość powinna zawierać również imię i nazwisko uczestnika konkursu, numer telefonu, zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu oraz – w przypadku osób niepełnoletnich – dodatkowo zgodę opiekuna prawnego na udział w konkursie.
Spośród nadesłanych propozycji jury w składzie: dyrekcja i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej, przedstawiciele Urzędu Miejskiego oraz redakcja Gazety Łaziskiej wybierze najlepszą.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę niespodziankę.
Zapraszamy do zabawy!