Plakat - warsztaty dla kobiet Jak sięgać po swoje tu i teraz
Spotkania autorskie Warsztaty i szkolenia

Spotkania z Danutą Hasiak

Brak Ci pewności siebie? Zapomniałaś o swoich pasjach? Straciłaś wiatę w marzenia?
Być może chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak? Szukasz inspiracji do zmiany?
Chcesz zrelaksować się i przeczytać świetną książkę napisaną dla kobiet przez dojrzałą kobietę?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś sobie TAK, to jest to znak, aby pobrać bezpłatny rozdział książki Danuty Hasiak “Sięgaj Po Swoje w Szpilkach lub Boso”. Próbkę – darmowy rozdział można pobrać pod adresem: https://danutahasiak.pl/ksiazka/.

Danuta Hasiak – socjolożka, trener mentalny, mówca motywacyjny będzie z nami 9 marca podczas Dnia Mocy Kobiet.

Spotkamy się:

• w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej o godz. 16.15 podczas spotkania autorskiego,
  • w Centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej o godz. 17.45 podczas warsztatów “Jak sięgać po swoje w szpilkach lub boso”

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek.

Bilety cegiełki na spotkania do nabycia w Bibliotece lub online.

Sięgaj po swoje - spotkanie autorskie z Danutą Hasiak w Filii nr 1
Plakat - warsztaty dla kobiet Jak sięgać po swoje tu i teraz

Po szczegóły zapraszamy na wydarzenie: Dzień Mocy Kobiet ŁAZISKA Górne.