Plakat projektu Empik Go - kody do ebooków

Empik Go

Nasza biblioteka przystąpiła do nowego projektu! Od lipca nasi czytelnicy mogą skorzystać z dostępu do ponad 50 000 e-booków i audiobooków w serwisie Empik Go. Platforma oferuje także podcasty oraz produkcje oryginalne Empik Go. Dostęp jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach e-booków.

Aby skorzystać z usługi, należy zgłosić się osobiście do biblioteki po kod aktywacyjny.
Przypominamy, że kody należy wydajemy tylko zarejestrowanym czytelnikom! Wymagany jest również brak zaległości na koncie bibliotecznym. Chętnych do skorzystania z naszej oferty zapraszamy do biblioteki – do centrali i filii nr 1!
Liczba kodów jest ograniczona!

Szczegóły projektu

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Plakat projektu Empik Go - kody do ebooków