Grupa ludzi w Czytelni podczas spotkania autorskiego
Dla starszych i młodszych

Walentynki w bibliotece

W tym roku świętowaliśmy Walentynki na wiele sposobów!

• Wypożyczalnia dla dorosłych zapewniła wyjątkowy prezent dla miłośników książek – spotkanie autorskie z Aleksandrą Rak.
    Rozmawialiśmy o debiucie i kolejnych książkach oraz planach na następne powieści. Poznaliśmy kulisy pracy z wydawnictwami, źródłach inspiracji i wielu innych rzeczach 😉
    Na uczestników spotkania czekała również niespodzianka – walentynkowa loteria z nagrodą główną – najnowszą, pięknie wydaną książką pani Aleksandry – “Latarnik”.
  • W Dziale dla dzieci i młodzieży działał Walentynkowy Kącik Plastyczny – “Zrób coś pięknego dla ukochanego, ukochanej, wyjątkowej osoby”.
  • Filia nr 1 zaprosiła na “Randkę w ciemno z książką” – czytelnicy, którzy odwiedzili bibliotekę, mogli wypożyczyć książkę niespodziankę.
  • Do końca tygodnia zapraszamy również do skorzystania z naszej półki z książkami pełnymi miłości – w Wypożyczalni dla dorosłych!