Gazeta Łaziska

Uwaga! Konkurs!
“NA RATUNEK! Wiemy wszystko o udzielaniu pierwszej pomocy”

Redakcja Gazety Łaziskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna ogłasza konkurs powiatowy “NA RATUNEK! Wiemy wszystko o udzielaniu pierwszej pomocy” pod patronatem Burmistrza Miasta Łaziska Górne.

Do udziału w konkursie zapraszamy grupy przedszkolne oraz młodzież klas V–VIII szkół podstawowych z terenu powiatu mikołowskiego. Celem konkursu jest pogłębianie wiedzy na temat współczesnych zagrożeń życia i zdrowia, promowanie i utrwalanie zasad udzielania pierwszej pomocy wśród dzieci i młodzieży oraz rozwijanie ich wyobraźni i kreatywności.

Więcej informacji TUTAJ!

Ogłoszenie o konkursie Na ratunek!

Gazeta Łaziska to dwutygodnik, ukazujący się 1 i 15 dnia każdego miesiąca. Od 1 stycznia 2023 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Łaziskach Górnych jest wydawcą Gazety Łaziskiej.

W gazecie czytelnicy mogą znaleźć najświeższe wiadomości dotyczące życia Łazisk Górnych, najważniejszych wydarzeń, uroczystości, jubileuszy, poznać ciekawe miejsca naszego miasta czy życiorysy niebanalnych łaziszczan.

Jesteśmy gazetą lokalną – ukazujemy się tylko na terenie Łazisk Górnych w nakładzie 1300 sztuk. Każdy numer jest zamykany tydzień przed datą ukazania się. Jest to też ostateczny termin zamówienia reklamy. Rabaty są udzielane przy jednorazowym zamówieniu minimum 5 edycji reklamy, wtedy szósta takiej samej wielkości ukazuje się gratis. Przy zamówieniu edycji półrocznej, poza 1 reklamą gratis, dodatkowo otrzymujecie Państwo 5% rabatu od podstawowej ceny reklamy, przy edycji rocznej jest to 10% rabatu i dwie dodatkowe reklamy gratis.


Redakcja Gazety mieści się na parterze budynku przy ul. Św. Jana Pawła II 1.

W razie pytań prosimy o kontakt:

  • telefoniczny – 519 053 844
  • mailowy – redakcja@gazeta.laziska.pl
Logo Gazety Łaziskiej

Cenniki: