Żółte tło, korowy napis Wakacyjny sezon ogórkowy, plan zajęć. Poniżej postaci dzieci bawiące się w wysokiej trawie
Dla dzieci

Wakacje z Biblioteką!

Ruszamy już 8 lipca w Filii nr 1!

Terminy:

• 8-12 lipca, w godzinach 11:00 – 13:00
  • 19-23 sierpnia, w godzinach 11:00 – 13:00

Zapraszamy na “Wakacyjny sezon ogórkowy”, a w nich: kreatywny kącik plastyczny, wesołe zabawy pod lipą, konsola X-box oraz gry planszowe.

Poza tym szczególne atrakcje:

• 8 i 10 lipca oraz 22 i 23 sierpnia – zajęcia z edukatorem przyrody Joanną Szolc,
  • 9 lipca – Animacje Mirabel.

Zajęcia wyłącznie dla czytelników biblioteki!
Obowiązują zapisy – liczba miejsc ograniczona.

Przypominamy, że od 1 czerwca 2024 r. nasza Biblioteka jest Partnerem programu “Karta Mieszkańca Łazisk Górnych”. W związku z tym pierwszeństwo i bezpłatny udziału w zajęciach mają dzieci, które posiadają Kartę Mieszkańca.
Przy zapisie prosimy o okazanie Karty Mieszkańca. Osoby, które nie posiadają Karty Mieszkańca mogą brać udział w zajęciach po uiszczeniu opłaty 12 zł/1 dzień zajęć.