Informacja o wydarzeniu Łaziska Wakacyjna Trójka. Niebieskie litery, żółte tło, rysunkowe postaci trójki dzieci.
Dla dzieci Impreza plenerowa

Łaziska Wakacyjna Trójka

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Startujemy od poniedziałku – 3 dni, 3 miejsca, 3 instytucje (Centrum Usług Społecznych w Łaziskach Górnych, MDK Łaziska Górne oraz nasza Biblioteka!), które przygotowały dla najmłodszych mieszkańców mnóstwo atrakcji.

Sportowo-książkowe Łaziska Dolne

• Kiedy: 29.07.2024, godz. 10:00
  • Gdzie: Plac przy filii MBP i MDK, ul. Mikołowska 25
  • Co nas czeka: gra terenowa, zajęcia-niespodzianka, kącik czytelniczy, ciekawe animacje i inne atrakcje.

Tęczowe Łaziska Średnie

• Kiedy: 30.07.2024, godz. 10:00
  • Gdzie: Plac pod Lipą przy Dziennym Domu Seniora+ i Filii nr 1 Biblioteki, ul. Wyszyńskiego 8
  • Co nas czeka: kolorowe szaleństwo – animacje plastyczne, tęczowe graffiti, stretchowe bazgroły i kolorowy wystrzał.

Roztańczone Łaziska Górne

• Kiedy: 31.07.2024, godz. 10:00
  • Gdzie: Plac przed MDK Łaziska Górne
  • Co nas czeka: dziecięca dyskoteka, nauka tańca HIP-HOP, animacje i zabawy.

Codziennie dodatkową atrakcją będzie wizyta policji, straży miejskiej oraz OSP, które zaprezentują swoje pojazdy oraz zaproszą do wspólnej zabawy.