Ł-ONE & Miejska Biblioteka Publiczna ogłaszają nabór do projektu "Siła i Zdrowie Kobiet" Udział w projekcie jest bezpłatny i gwarantuje możliwość skorzystania z cyklu spotkań i warsztatów dla kobiet. Cykliczne wydarzenia odbywać się będą od 09-11.2024. Tematami spotkań będą między innymi: - o zagrożeniach dla kobiet - wykład i lekcja samoobrony - jak szukać pracy, otworzyć własną działalność, pozyskać środki - wsparcie i pomoc PUP - Różowe Łaziska - profilaktyka zdrowotna raka piersi i wczesna diagnoza - event - budowanie pewności siebie - warsztaty z psychologiem - stres, depresja - wykłady i warsztaty z psychologiem. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Dofinansowano ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Patronat wydarzenia - miasto Łaziska Górne.

Siła i zdrowie Kobiet

Ł-ONE & Miejska Biblioteka Publiczna ogłaszają nabór do projektu “Siła i Zdrowie Kobiet”

Cykliczne wydarzenia odbywać się będą od 09-11.2024.

Tematami spotkań będą między innymi:

– o zagrożeniach dla kobiet – wykład i lekcja samoobrony

– jak szukać pracy, otworzyć własną działalność, pozyskać środki – wsparcie i pomoc PUP

– Różowe Łaziska – profilaktyka zdrowotna raka piersi i wczesna diagnoza – event

– budowanie pewności siebie – warsztaty z psychologiem

– stres, depresja – wykłady i warsztaty z psychologiem.

Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Dofinansowano ze środków programu “Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Patronat wydarzenia – miasto Łaziska Górne.

Szczegółowe informacje oraz zapisy: Siła i zdrowie Kobiet