Zespół sześcioosobowy, w białych ubraniach i dyrygentka w niebieskiej sukience, na tle napisu Hej kolęda, kolęda
Koncert Spotkania inne

Kolędowy czas

10 stycznia w naszej Bibliotece było naprawdę kolędowo!

W Filii nr 1 odbył się po raz kolejny Wieczór Kolędowy. W tym roku zaszczycił nas swoją obecnością Burmistrz Miasta, pan Aleksander Wyra oraz sekretarz gminy, pani Elżbieta Piecha.
Wieczór uświetniła łaziska młodzież – wysłuchaliśmy popisu na skrzypcach w wykonaniu Małgosi oraz utworu “Barka” na trąbce w wykonaniu Roberta.
Serdecznie dziękujemy prowadzącej – pani Sabinie Jeziorskiej za wspaniały śpiew, zabawę oraz uśmiech!

Również w Centrali biblioteki odbył się Wieczór Kolęd.
Wspólnie z Towarzystwem Przyjaciół Łazisk zaprosiliśmy naszych czytelników do wspólnego kolędowania.
Główną prowadzącą i grającą na organach była Julia Kowolik. Gościem specjalnym był chórek z II Liceum Ogólnokształcącego im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Mikołowie, którym dyrygowała Aleksandra Hanus.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Więcej zdjęć z tych wydarzeń w Galerii.