Biblioteka jeszcze bliżej !

Zrzut ekranu Katalogu Online LibraNET

WAŻNY KOMUNIKAT!

Biblioteka jeszcze bliżej!

Szanowni Czytelnicy, pomału kończymy proces wdrażania programu informatycznego LIBRA NET przeznaczonego dla bibliotek publicznych, dzięki któremu nasza biblioteka będzie oferowała funkcje i usługi na miarę XXI wieku. Wiemy, że większość z Państwa długo na to czekała.

BIBLIOTEKA również ON-LINE. Już niebawem możliwe będzie:

• wypożyczanie książek i audiobooków za pośrednictwem elektronicznego systemu bibliotecznego
  • rezerwowanie książek i audiobooków oraz możliwość ich przedłużania online
  • możliwość sprawdzenia swojej historii wypożyczeń i dostępności interesującej nas książki

Jednocześnie rozpoczniemy wydawanie elektronicznych kart bibliotecznych. Karta czytelnika – z własnym numerem identyfikacyjnym – wydawana będzie bezpłatnie.

WAŻNE jest to, że karta biblioteczna będzie nie tylko tradycyjną kartą wykorzystywaną do wypożyczania, ale także wejściówką na organizowane w bibliotece wydarzenia, spotkania, teatrzyki czy seanse kinowe.

Dzięki tym wszystkim udogodnieniom łaziska biblioteka stanie się bardziej dostępna, nowoczesna i przyjazna dla czytelnika. Datę aktywacji w/w funkcji podamy wkrótce…

Póki co katalog biblioteczny dostępny jest pod linkiem: https://m6166.lib.mol.pl/

One thought on “Biblioteka jeszcze bliżej !