Plakat akcji Dzień Mocy Kobiet
Spotkania autorskie Spotkania inne

Dzień Mocy Kobiet

Dzień Kobiet w Łaziskach Górnych zapowiada się wyjątkowo – będzie MOC dla każdej z Nas… moc wydarzeń, moc atrakcji, a przede wszystkim ogromna poMOC dla Klaudii Pawęzkiej 22-letniej mikołowianki walczącej z rzadkim guzem mózgu, która pilnie potrzebuje ogromnej sumy pieniędzy na swoje leczenie.

Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim ogromnej dawki pozytywnej energii, mocy psychicznej, fizycznej i mentalnej.

Plakat akcji Dzień Mocy Kobiet

Zapraszamy na wydarzenia w ramach Dnia Mocy Kobiet:

• 5 marca – Mikołowsko-Łaziski marsz Nordic Walking – „Łączymy się dla Klaudii”; start godz. 11.00 Ośrodek Rekreacyjno-Sportowy Żabka – meta Mikołów Wymyślanka godz.12.00 (spotkanie z grupą mikołowską). Bilety cegiełki (min. 20 zł.)
  • 9 marca, godz. 16:15 – spotkanie autorskie z panią Danutą Hasiak autorką książki “Sięgaj po swoje w szpilkach lub boso”. Miejska Biblioteka Publiczna, Filia 1
  • 9 marca, godz. 17:45 – warsztaty dla kobiet pt. “Jak sięgać po swoje tu i teraz” oraz niezwykle uskrzydlający i energetyzujący POWER SPEACH. Miejska Biblioteka Publiczna – Centrala. Bilety cegiełki (min 20 zł.)
  • 18 marca, godz. 18:00 – Wieczór muzyczny dla Klaudii – akustycznie. Sala Klubowa Miejskiej Biblioteki Publicznej. Bilety cegiełki (min 50 zł.)

Bilety cegiełki na wszystkie wydarzenia do nabycia:

• w Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Świętego Jana Pawła II 1
  • internetowo – zbiórka na zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/awx3px) – wpłać min. 20 zł z dopiskiem “Dzień Mocy Kobiet” i prześlij potwierdzenie wpłaty na wiadomość na profil Miejskiej Biblioteki Publicznej.
    Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na leczenie Klaudii.

Ilość miejsc ograniczona!

Uwaga uwaga!!!
Do naszej akcji dołączyli partnerzy, dzięki którym spodziewać się możemy dodatkowych, miłych niespodzianek!
Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia na facebooku, bo wciąż pojawiają się nowe atrakcje!