Spotkanie informacyjno-organizacyjne
Zapraszamy obywateli Ukrainy przebywających na terenie naszego miasta na spotkanie informacyjno–organizacyjne, które odbędzie się w Bibliotece, we wtorek 15.03 o godz. 10:00.
Щиро запрошуємо людей з України, які перебувають у нашому місті, на інформаційно-організаційну зустріч, яка відбудеться у вівторок, 15 березня 2022 року в будівлі Муніципальної публічної бібліотеки в Łaziskach Górnych, вул. Jana Pawła II 1, о 10:00.
![Spotkanie informacyjno-organizacyjne dla obywateli Ukrainy z naszego miasta](http://biblioteka.laziska.pl/wp-content/uploads/2022/03/ue-2.jpg)
![інформаційно-організаційна зустріч для українців з нашого міста](http://biblioteka.laziska.pl/wp-content/uploads/2022/03/ue-1.jpg)