Kilka książek na stoliku, z przodu okrągłe logo Wielkie Litery.pl

Wielkie Litery

Dobrze się czyta – książki z dużą czcionką!

Czy wiecie, że w naszej Bibliotece dostępna jest spora kolekcja książek z serii “Wielkie Litery“? To specjalne książki z dużą czcionką, dostosowane do potrzeb seniorów, osób słabowidzących i wszystkich czytelników poszukujących komfortu podczas lektury.

Specjalnie dla Was oraz na potrzeby konkursu przygotowaliśmy filmik promujący książki z serii “Wielkie Litery” – do wygrania aż 20 bestsellerowych powieści z dużą czcionką. Wśród nich tytuły Olgi Tokarczuk, Jakuba Małeckiego, Szczepana Twardocha, Katarzyny Grocholi, Barbary Wysoczańskiej czy Remigiusza Mroza.
Trzymajcie kciuki!

Czytanie jest dla wszystkich, a zbyt mała czcionka nie musi być ograniczeniem w lekturze!

Film promujący serię “Wielkie Litery” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łaziskach Górnych