Spotkanie autorskie - Agnieszka Kulbat z młodzieżą
Spotkania autorskie

Spotkania autorskie w Tygodniu Bibliotek

W tym roku podczas Tygodnia Bibliotek udało nam się zorganizować aż trzy spotkania autorskie – czyli to, co zagorzali czytelnicy lubią najbardziej..

• Filia nr 1 gościła pisarkę z Wyr, Panią Aleksandrę Rak, autorkę powieści obyczajowych, fantasy i opowiadań. Pani Aleksandra opowiedziała nam o dotychczasowej twórczości i planach wydawniczych na najbliższy czas.
  • Centralę odwiedziła Hanna Greń, autorka powieści kryminalnych i thrillerów. Ma w swoim dorobku ponad 20 książek i pomysły na kolejne 😉
  • Również w Centrali gościła Pani Agnieszka Kulbat, specjalizująca się w gatunku young-adult fantasy. Uczniowie łaziskich szkół poznali nie tylko jej twórczość, ale też zapoznali się z tematem wydawania książek w Polsce, modeli wydawniczych i trendów na rynku książki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszych spotkaniach!

Pisarka Aleksandra Rak na tle regału z książkami
Aleksandra Rak