Książki akcji Mała książka, wielki człowiek
Dla dzieci

Mała książka, wielki człowiek

Nasza biblioteka jest otwarta na wszystkich czytelników, nawet tych najmniejszych!
Zachęcamy do udziału w kolejnym już sezonie akcji „Mała książka, wielki człowiek”!
Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które nas odwiedzi, otrzyma nieodpłatnie Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie książeczki Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem!

W tej edycji na Małego Czytelnika czekają książeczki o Krasnalu w Krzywej Czapce, a dla rodziców – “Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” – broszura przypominająca o nieocenionej roli książek w rozwoju dziecka i korzyściach wynikających z czytania i odwiedzania biblioteki.

Jest również niespodzianka dla dzieciaków z Ukrainy – wyprawka w wersji polsko-ukraińskiej.

Logo projektu Mała książka - wielki człowiek
Książki akcji Mała książka, wielki człowiek

Jak przystąpić z dzieckiem do projektu? Nic prostszego!

• odwiedźcie bibliotekę (Centrala przy ul. Św. Jana Pawła II 1 lub Filia nr 1 przy ul. Wyszyńskiego 8),
  • zapisz dziecko do biblioteki, wypożyczcie książkę i odbierzcie Wyprawkę Czytelniczą w prezencie! O wszystkich szczegółach dowiecie się na miejscu.
  • wybierajcie książeczki, czytajcie i bawcie się dobrze!

Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie projektu.