Baner projektu Przez muzykę do zdrowia
Warsztaty i szkolenia

Przez muzykę do zdrowia

14 kwietnia o godz. 16:00 zapraszamy na prelekcję “Depresja a muzykoterapia”, skierowaną do wychowawców, opiekunów, nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych tematem.

W ramach projektu: “Przez muzykę do zdrowia – wsparcie dzieci i młodzieży z powiatu mikołowskiego w przeciwdziałaniu depresji” wysłuchamy wykładu terapeutki – Olimpii Wyglądacz, dotyczącego depresji, sposobów jej rozpoznawania i metod profilaktyki antydepresyjnej z uwzględnieniem muzykoterapii.
Prelekcja rozpoczyna cykl spotkań z muzykami skierowanych do dzieci i młodzieży z powiatu mikołowskiego. W szczególności skierowana jest do wychowawców, opiekunów, nauczycieli, którzy po wysłuchaniu wykładu otrzymają certyfikat.

Spotkania muzyczne skierowane są głównie dla dzieci i młodzieży:

  • 17 kwietnia o 13:00 spotkamy się z Panem Maciejem Muszyńskim muzykiem, jazzmanem, kompozytorem, który opowie o swojej muzycznej drodze, trochę dla nas pogra i przedstawi możliwości gitary,
  • z Michałem Misztalem, muzykiem wykorzystującym misy tybetańskie i gongi, które dotrą do głębi naszych emocji odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 13:00,
  • ostatnie z planowanych spotkań odbędzie się 4 maja o godzinie 16:00, a jego bohaterem będzie świetny beat-boxer i muzyk hip-hopowy znany jako MINIX.

Wstęp na spotkania jest wolny decyduje kolejność zgłoszeń! Zapisy w bibliotece lub pod numerem telefonu 32/2241 412.

Współorganizatorami projektu są Centrum Społecznego Rozwoju w Mikołowie oraz Śląska Przestrzeń Współpracy Społecznej.

Plakat cyklu spotkań Przez muzykę do zdrowia

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
Zapisy pod numerem telefonu 517033223.

Skip to content