Baner wydarzenia Nocny Turniej Gier Planszowych, napis na żółtym tle, logo biblioteki i akcji Noc Bibliotek

Noc Bibliotek z grami

Noc Bibliotek – zapraszamy w już piątek, 6 października!
Będzie coś dla wszystkich fanów gier – nie tylko planszowych!

“Nocny Turniej Gier Planszowych” rozpoczniemy już o 15:30! Planowane zakończenie – godz. 21:00 (szczegółowy plan poniżej).

Dla fanów gier komputerowych – “Kinowy maraton”, czyli pokaz trzech filmów inspirowanych grami. Pierwszy film już o 15:15. Szczegółowy repertuar dostępny będzie w bibliotece.

W godzinach 17:00-19:00 fantastyczna okazja do poznania tajników gry karcianej Pokemon TCG oraz Pokemon TCG RAID Battle!

W turniejowych rozgrywkach zawalczyć będą mogli i starsi, i młodsi! Obowiązują zapisy!

• godz. 15:30-17:00 – na początek “Paszczaki” – turniej dla dzieci
  • godz. 16:00-17:30 – “Ubongo” level easy (dla początkujących)
  • godz. 17:30-19:00 – “Ubongo” level hard (dla zaawansowanych)
  • o godz. 19:00 zanurzymy się w świat fantasy i w pełnej przygód podróży sięgniemy po legendarną Koronę Władzy w grze “Talisman: Magia i Miecz”
  • godz. 19:00 – “Gra o mózg” – dla fanów zombie i emocjonujących, imprezowych gier

Na zwycięzców turniejów czekają nagrody!