Plakat Zajęcia umuzykalniające dla dzieci. Niebieskie tło, obrazki dzieci, kolorowe nutki.
Dla dzieci Warsztaty i szkolenia

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci

Edukacja muzyczna ma bardzo pozytywny wpływ na dziecko, jest niezwykle rozwijająca
i fascynująca! Od marca zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla dzieci! Zabawy muzyczno-ruchowe z elementami rytmiki, kształcenia słuchu, rozwijające pamięć i koncentrację oraz koordynację ruchową i umiejętność pracy w grupie.

Zapraszamy na zajęcia, które przede wszystkim będą źródłem prawdziwej radości, a także pomogą poznać, zrozumieć i pokochać MUZYKĘ.

Proponujemy Państwu zajęcia w 2 grupach wiekowych:

• 4-6 lat (60 min.)
  • 7-9 lat (60 min.)

Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę – 23 marca.
Liczba miejsc ograniczona – obowiązują zapisy w Punkcie Centralnym Biblioteki!

Prowadząca: Małgorzata Szolc.
Zawodowo spełniam się jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Jestem absolwentką studiów podyplomowych z zakresu edukacji muzycznej i plastycznej po kursach z muzykoterapii.
W swojej pracy korzysta z kreatywnych metod nauczania, głównie w oparciu o muzykę i ruch. Do każdej życiowej inicjatywy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i energią. Jej zdaniem wspólne muzykowanie służy rozwojowi emocjonalno-społecznemu, dlatego podczas prowadzenia zajęć przede wszystkim dba o przyjazną atmosferę.