Plakat Kiermasz i warsztaty rękodzieła
Dla starszych i młodszych Impreza plenerowa Warsztaty i szkolenia

Kiermasz i warsztaty rękodzieła

Serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowy Kiermasz Rękodzieła, który odbędzie się w dniach 10 maja (15:00-19:00) oraz 11 maja (9:00-13:00) na skwerze przed naszą biblioteką. To wydarzenie pełne będzie radości tworzenia, pięknych rzeczy oraz inspirujących spotkań!

Terminy:

• 10 maja (Piątek) – 15:00-19:00
  • 11 maja (Sobota) – 9:00-13:00

Lokalizacja:
Miejska Biblioteka Publiczna w Łaziskach Górnych
ul. Świętego Jana Pawła II 1

Na tym niezwykłym kiermaszu będziecie mieli okazję nabyć oryginalne wyroby rękodzielnicze, które zostały stworzone z sercem i pasją przez lokalnych artystów i rzemieślników. Wierzymy, że każdy z Was znajdzie coś wyjątkowego dla siebie lub swoich bliskich!

Dodatkowe atrakcje:

• Warsztaty makramy (10 maja, godz. 16:00): Naucz się sztuki tworzenia pięknych ozdób z wykorzystaniem techniki makramy! (dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat)
  • Warsztaty malowania na szkle (11 maja, godz. 9:30): Wyczaruj fantastyczne obrazki! (dla dzieci powyżej 6 lat)
  • Warsztaty szydełkowania (11 maja, godz. 11:00): Odkryj tajniki szydełkowania i stwórz własne unikalne dzieło! (dla dorosłych i dzieci powyżej 12 lat)

Na warsztaty obowiązują zapisy! Wszystkie informacje w Punkcie Centralnym.

Zachęcamy również do zgłaszania się potencjalnych wystawców, którzy chcieliby zaprezentować swoje unikalne dzieła, zgłoszenia przyjmujemy do 7 maja za pośrednictwem formularza.