Dla dzieci Dla starszych i młodszych Impreza plenerowa

Jarmark Świąteczny i Spotkanie z Mikołajem

Zapraszamy na jedyny, niepowtarzalny Jarmark Świąteczny w Łaziskach Górnych, który odbędzie się 6 grudnia przed budynkiem naszej Biblioteki:

• kiermasz rękodzieła,
  • śpiewające elfy,
  • bajeczne sanie Świętego Mikołaja z reniferem, do których każdy będzie mógł wsiąść!

Najmłodszych zapraszamy na spotkanie ze świętym Mikołajem!

• 1 grupa – godz. 16:30
  • 2 grupa – godz. 17:45
  • 3 grupa – godz. 19:00

W ramach spotkania z Mikołajem odbędą się zabawy z animatorem i wręczanie paczek (paczki należy dostarczyć do 4.12).
Na spotkania obowiązują zapisy i bilety (do nabycia od 13.11.2023 r. w MBP, koszt 12 zł).

W Punkcie Centralnym znajduje się specjalna skrzynka na listy do świętego Mikołaja, w którym dzieci mogą wrzucić swój list, a potem paczkę odebrać podczas spotkania.

Zapraszamy wystawców do rezerwacji stanowisk! Zgłoszenia przyjmujemy do 24 listopada (lub wyczerpania miejsc) przez formularz zgłoszeniowy: https://biblioteka.laziska.pl/index.php/kiermasz/

Napis Jarmark Świąteczny, 6 grudnia godz. 16-20. Świąteczna girlanda, auto z Mikołajem i prezentami, stragan, prezenty i inne świąteczne dekoracje